Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Barva světla se udává ve stupních kelvina (°K) a vždy má přesnou hodnotu (například 3047°K). U LED žárovek ze stejné výrobní várky tato teplota kolísá o pár stupňů kelvina, což není okem rozeznatelné. LED žárovky se vyrábějí nejčastěji ve třech provedeních barvy světla: teplá bílá (žlutavé světlo, 2300-3500°K), neutrální bílá (čisté bílé světlo, 4000-4500°K) a studená bílá (namodralé světlo, 6000-6500°K). 

Teplá bílá (warm white)

Barevné spektrum teplé bílé je v rozmezí teplot světla 2300 - 3500°K, ale častěji se vyrábějí LED žárovky v rozpětí od 2700°K do 3200°K.

Barva světla teplá bílá je nejbližší světlu klasické žárovky. Má příjemně hřejivý žlutavý nádech a předměty při tomto světle působí měkkce, prostory útulně, a osoby mají přirozenou barvu. Proto je barva světla teplá bílá vhodná do dětských pokojů, ložnic, obývacích pokojů a všude tam, kde se chcete cítit příjemně.

Do místnosti jsou pravděpodobně nejvhodnější LED žárovky s teplotou světla okolo 3000 kelvinů, i když každý člověk má samozřejmě jiný vkus a požadavky. Pokud je teplota světla nižší (2300 - 2900K), světlo má více žlutý odstín, když je vyšší (3100 - 3500K), světlo je bělejší, nicméně ješte stále obsahuje trochu žluté složky, a je tedy teplé.

Neutrální bílá (neutral white)

Toto světlo je bílé a ostré (4000 - 4500°K) bez žlutavého či namodralého nádechu. Předměty takto osvětlené mají chladnější nádech, pokožka lidí ztrácí příjemný teplý odstín. Je vhodné k osvětlení pracovního stolu nebo do lamp na čtení (strany knihy budou bílé, ne nažloutlé).

Studená bílá (cold white)

Má namodralé, chladné světlo (nejčasteji v rozmezí 6000 - 6500°K). Předměty i osoby pod ní vypadají nepřirozeně namodralé. Tento druh světla se hodí především k osvětlování skladů nebo venkovních prostor, protože LED žárovky s tímto barevným spektrem mají trochu vyšší svítivost.

Je důležité si vybrat vhodnou barvu světla, abyste se cítili v osvětlených prostorách příjemně. Na to má však větší vliv vyšší index podání barev, než samotná teplota světla.

UPOZORNĚNÍ: Každá výrobní várka LED žárovek má trochu jinou barvu světla. Proto je dobré koupit do celé místnosti všechny LED žárovky najednou.

Doprava zdarma Při objednávce nad 2500 kč 

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Pro firmy Podnikatelům a živnostníkům uděláme nabídku na míru

Jedinečný sortiment Nabízíme produkty, které jinde nenajdete

ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba