Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

K interiérovému designu patří i elektroinstalační materiál

Při zařizování nebo rekonstrukci bytu či domu bychom měli myslet i na ty nejmenší detaily. Takovým důležitým "detailem" je například elektroinstalační materiál, tedy zásuvky, vypínače a pod.

Život bez využívání elektrické energie si dnes už moc neumíme představit. Kdysi lidem stačilo, aby měli v pokoji jen jednu zásuvku, protože spotřebiče a zařízení, které používáme dnes ještě neznali. Dnes je to však úplně jinak. Mít v domácnosti počítač, televizor, rádio, pračku, chladničku a různé jiné spotřebiče fungující na elektrickou energii, je úplnou samozřejmostí. Na jejich zapojení nám však nestačí jedna zásuvka, ale hned několik a to v každé místnosti.

 

Co potřebujeme k zavedení elektřiny do domu

Před zavedením elektřiny do domu si musíme všechno dobře rozmyslet a naplánovat, aby zásuvky a vypínače byly rozmístěny co nejlépe a nebylo třeba používat prodlužovací přívody či rozbočovače. Toto je však nutno konzultovat se stavebním inženýrem nebo firmou, která se zaměřuje na elektroinstalace.

Takže k zavedení elektřiny do vašeho domu budete potřebovat technika, který je na tuto práci kvalifikovaný, přístup k sítím, které se přidává k žádosti o stavební povolení a samozřejmě peníze za práci a elektroinstalační materiál.

Zařízení domu přizpůsobujeme i vypínače a zásuvky

Elektroinstalační materiál – zásuvky a vypínače se instalují úplně na závěr. Většinou tehdy, když už máte představu o tom, jak vymalujete stěny a jak zařídíte pokoje. Podle toho je potom sladíte barevně i designem. Zásuvky a vypínače mohou být výrazné anebo diskrétnější. Mohou splývat s barvou stěn, popř. ladit s barvou a provedením nábytku. Do dětského pokoje se mohou nainstalovat podsvícené vypínače s dětskými motivy, které zároveň mají i orientační funkci v noci.

Doporučujeme použít bezpečnostní krytky do zásuvek, pokud se v domácnosti pohybují malé děti nebo přímo zásuvky s dětskou pojistkou.

Pokud máte rádi tlumené světlo, ale v některých situacích naopak plné osvětlení, doporučujeme použít stmívače. Praktické jsou i pohybová čidla, která rozsvítí světla jenom v případě pohybu v jejich zorném poli.

Elektroinstalační materiál můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách nebo e-shopech. Existuje široká nabídka zásuvek i vypínačů, od klasických, až po velice náročné – kovové, skleněné, aj.

Záleží jen na vašich požadavcích, jaké si vybrat pro konkrétní případ.

Doprava zdarma Při objednávce nad 2500 kč 

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Pro firmy Podnikatelům a živnostníkům uděláme nabídku na míru

Jedinečný sortiment Nabízíme produkty, které jinde nenajdete

ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba