Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Jak vybírat svítidla do obývacího pokoje

Obývák je většinou považován za hlavní místnost nebo i srdce domácnosti. Setkává se tam rodina, vítají se tam návštěvy, a mimoto je  obývák vhodný i na oddech a pro někoho možná i místo na vykonávání pracovních činností. Při všech těchto aktivitách je potřebná atmosféra, kterou navodíme vhodným výběrem světelných scén, a ty nám umožní navodit jedině kvalitní osvětlení.

Svítidla, která jsou IN

Nedávno byl výběr svítidla velmi jednoduchý, protože téměř každá domácnost měla v centru místnosti umístěný lustr. Dnes to však už není běžnou rutinou. Trh ovlivnila hlavně LED technologie, která nabízí širší možnosti a tak mnoho domácností vyměnilo lustr za moderní stojanové lampy, plochá stropní svítidla nebo intenzivní světelné plochy, známé jako světelné stropy. Stropní lustry nezůstaly zapomenuté, ale dnes už plní spíše dekorativní funkci. Takže když se bavíme o osvětlení našeho obýváku, dokonalé harmonie dosáhnete kombinací centrálního osvětlení s doplňkovým a náladovým svítidlem. Takže doplňkovým osvětlením rozumíme svítidla, která mají za úkol osvětlit různá zákoutí, místa na čtení nebo jsou to nástěnná svítidla, která upozorňují například na umělecké dílo. Tato svítidla mají velký podíl na celkové světelnosti našeho obýváku. Pro dokonalé osvětlení obýváku jsou potřebná i světla, která plní hlavně dekorativní funkci. Jemně svítící objekty, podsvícení nebo různé 3D pásy to vše může pomoct našemu obýváku nabrat novou dimenzi. Nejčastějším případem je podsvícení v okolí televize nebo oblíbená jsou i náladová svítidla, která perfektně dotvářejí atmosféru podle potřeby.

Myslete na osvětlení včas!

Pozor si musíte dát u novostaveb nebo když právě rekonstruujete byt nebo dům. Častokrát se stane, že si zákazníci vzpomenou na osvětlení až při zařizování. Každý laik ví, že když chceme mít různě umístěná svítidla, potřebujeme mít správnou elektroinstalaci. Taková chyba se často nevyplácí hlavně po finanční stránce, ale zamrzí vás určitě i ztracený čas.

Takže když chcete předejít takovým nepříjemnostem, pořiďte si správná svítidla určitě včas a při elektroinstalaci na ně nezapomeňte.

Doprava zdarma Při objednávce nad 2500 kč 

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Pro firmy Podnikatelům a živnostníkům uděláme nabídku na míru

Jedinečný sortiment Nabízíme produkty, které jinde nenajdete

ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba