Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Elektroinstalační materiál do dětského pokoje

Při výběru elektroinstalačního materiálu je potřeba dbát na aspekty, jako je funkčnost, cena a bezpečnost. Na co dalšího je však nutné se zaměřit pokud vybíráme elektroinstalační materiál právě do dětského pokoje? Názorů a aspektů je samozřejmě více a každý si vybere to, co se mu zdá nejvhodnější. fV tomto článku Vám chci přiblížit, od čeho by se aspekty výběru měly odvíjet. 

Elektroinstalační materiál musí být bezpečný

S tímto bude souhlasit asi každý, že bezpečnost je prvořadá. Hlavně pokud se jedná o dětský pokoj. Vždyť v něm budou trávit velkou část dne právě děti – nejmenší a tedy i nejzranitelnější členové domácnosti. Proto by měl elektroinstalační materiál splňovat nejen všechny bezpečnostní normy, ale měl by je ještě zvyšovat. Ať už se jedná o zásuvky s dětskou pojistkou, nebo o všechny elektrospotřebiče mimo dosah nejmenších dětí. 

Elektroinstalační materiál musí také dobře vypadat

Každý rodič se snaží zařídit dětský pokoj tak, aby vypadal co možná nejpěkněji a byl pro dítě co nejpříjemnější. A tady se už dostávají ke slovu designeři pokojů. Výběr pro dětské pokoje je vskutku rozmanitý. Od vypínačů s dětskými motivy, přes speciální svítidla, až po stolní a noční lampy v podobě pohádkových postaviček. Fantazii se meze nekladou. Jediným limitem tu může být vaše peněženka. A  dostáváme se k poslednímu aspektu.

 Musí být elektroinstalační materiál v dětském pokoji drahý?

Odpověď je, že nemusí. Stačí jen správně hledat a být ochotný přistoupit na kompromisy. Samozřejmě nemluvím o kompromisech na straně bezpečnosti. Protože i levnější kusy elektroinstalačního materiálu v dětském pokoji můžou být zajímavé. Stačí jen správně hledat. Třeba právě zde

 

 

 

 

 

Doprava zdarma Při objednávce nad 2000 kč 

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Pro firmy Podnikatelům a živnostníkům uděláme nabídku na míru

Jedinečný sortiment Nabízíme produkty, které jinde nenajdete

ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba