Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Vybíráme svítidla

Není tajemstvím, že osvětlení a svítidla ovlivňují náladu člověka, jeho fyzický stav a vnitřní pohodu. Pod umělým osvětlením tráví lidé stále více a více času. Proto bychom se měli na výběr svítidel do svého domova  již dopředu pečlivě připravit. Nevhodné osvětlení může způsobovat neurózy a deprese.

 Jak správně vybírat svítidla?

Nejlepším základem pro příjemné osvětlení je použití více zdrojů o různých intenzitách. Vhodné je kombinovat nástěnná svítidla, bodová a centrální stropní popř. tlumená svítidla. Pokud se budeme držet tohoto návodu, nebude docházet k únavě očí z jednosměrného, koncentrovaného světelného záření.

Při osvětlení pracovních ploch je naopak vhodné přímé světlo na pracovní plochu. V některých specifických případech je vhodné použít i tlumené světlo, které dodá místnosti zvláštní atmosféru a člověk zůstane delší dobu koncentrovaný.

Pozor je nutno dávat také při práci s počítačem, popř. notebookem, kdy se uživateli zdá, že osvětlení monitoru společně s podsvícenou klávesnicí je dostačující. Opak je pravdou. Nestabilní intenzita světla z monitoru oči velice unavuje. V tomto případě také pomůže tlumené světlo umístěné mimo zorného pole uživatele.

V případě ložnic je nyní moderním trendem přímé osvětlení úplně vynechat. Používají se hlavně tlumené stolní lampy, nejlépe v párech, které se obyčejně umísťují na noční stolky. Lidský organismus lépe zvládá přechod z aktivního stavu do klidového v případě tlumeného osvětlení. Ostré, přímé světlo nás dlouho udržuje v bdělosti a přechod do úplné tmy může být pro někoho téměř šokem.  

Doprava zdarma Při objednávce nad 2500 kč 

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Pro firmy Podnikatelům a živnostníkům uděláme nabídku na míru

Jedinečný sortiment Nabízíme produkty, které jinde nenajdete

ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba