Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Vyzkoušejte změnu

Jsem manželka a matka a už z těchto dvou titulů vyplývá schopnost řešit, organizovat a jednat. Stejně jako jednám se členy své domácnosti, jednám i se svými zákazníky - přímo, jasně a s respektem. Snažím se uplatňovat pro-zákaznický přístup, protože bez zákazníků není podnikání. 

 

sarka1.jpg

Podnikám v oboru, který není pro ženu úplně typický a přiznávám, že mým snem od dětství nebylo prodávat vypínače. Tato příležitost se mi prostě jednou postavila do cesty a já jsem ji neodmítla, protože mám ráda nové výzvy. Nejvíce mě zaujalo a nakonec i přesvědčilo to, že mohu na českém trhu nabídnout takřka neznámé produkty, které si však zaslouží pozornost spotřebitelů. Výrobci, se kterými spolupracuji, jsou z východních zemí (Turecko, Bulharsko, Srbsko, Kosovo), a jejich produkty mají stejnou kvalitu jako podobné výrobky ze Západu, ale vyznačují se jedinečným designem a výhodnou cenou.

 

Stěžejním sortimentem mého e-shopu jsou různé druhy spínačů a zásuvek. Pokud překonáte počáteční předsudky, zjistíte, že výrobky turecké firmy Gunsan představují ideální kombinaci ceny a kvality. Ať už se rozhodnete pro základní vypínače a zásuvky v bílé barvě z řady Visage SIMPLE nebo designové produkty v metalických barvách z řady Visage AMBIENCE, získáte jedinečný doplněk svého interiéru. Dáváte přednost přírodním materiálům? Vypínače a zásuvky v imitaci dřeva ve 4 různých odstínech z řady Visage AMAZON se ve správné kombinaci budou hodit na chalupu i do bytu.

4barvy.jpg

Kromě různých druhů spínačů mám v nabídce také osvětlení – jsem pyšná, že mohu českým zákazníkům nabídnout designové kousky od kosovské firmy Lambario, která navrhuje úžasné lustry i stojací lampy. Další moderní i neobvyklá svítidla pak vybírám ze sortimentu tureckých firem Horoz a Oktay. Nabídka je široká, takže stačí si jen najít to pravé.

 

Jak už jsem zmínila na začátku, nejsem odborník na elektroinstalace (na to mám své kolegy). Zajímám se o vybavení interiérů a bytový design a ráda Vám zprostředkuji vhodné řešení pro Vaši konkrétní potřebu. V mém e-shopu nakoupíte vše potřebné a pokud si nebudete vědět rady, jsem Vám k dispozici - ať už budete chtít doladit vypínače k podlaze, zárubním či výmalbě nebo vybrat vhodný lustr do obývacího pokoje či světlo pod kuchyňskou linku. Určitě spolu něco vymyslíme.

Těším se na spolupráci!

Šárka Kostková

chcielektro_logo_pozitiv_RGB.png

Doprava zdarma Při objednávce nad 2500 kč 

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Pro firmy Podnikatelům a živnostníkům uděláme nabídku na míru

Jedinečný sortiment Nabízíme produkty, které jinde nenajdete

ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba