Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Značka GUNSAN je firma s dlouhou tradicí. Založil ji Abidin Gun v roce 1965 jako malý závod na výrobu forem v Istanbulu. Firma začala vyrábět vypínače a zásuvky ve svém novém výrobním závodě se sídlem v Umraniye (Turecko) v roce 1982 sledujíc nejnovější tehnologie, aby uspokojila požadavky svých zákazníků. Společnost pokračovala ve výrobě elektroinstalačního materiálu a kabelů ve výrobním závodě v Istanbulu - Samandira od roku 1995. Firma se stala jednou z předních společností ve svém oboru díky kvalitnímu a hi-tech plnoautomatickému strojovému parku a též kvalifikovanému týmu 300 zaměstnanců.

S exportem do 35 zemí v rámci 3 kontinentů se GUNSAN stal světově známou značkou. Veškeré výrobní aktivity společnosti již více než 10 let podléhají systému řízení kvality ISO 9001, od svého založení je také držitelem certifikátu jakosti TSE/TSEK pro turecké národní firmy. Vzhledem k tomu, že velká část její produkce směřuje do Ruska a na Ukrajinu, má firma všechna potřebná osvědčení pro tamní trhy.

V posledních letech se produkty značky GUNSAN těší velké oblibě i u zákazníků ve střední Evropě. Aby mohly konkurovat produktům evropských výrobců, splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu - jsou ověřeny německou asociací VDE, rakouskou auditorskou společností TUV, vlastní CB zprávy o zkouškách pro Německo, a disponují značkou CE, která dokládá, že výrobek byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru. 

ISO9001EN_Gunsan-page-001.jpg            VDE Anahtar Belgesi 21032018-page-001.jpg              TUV certificate-page-001.jpg

ISO9001EN                    VDE certificate                 TUV certificate   

 

Gunsan technical information-page-001.jpg

Gunsan technical information

 

Doprava zdarma Při objednávce nad 2500 kč 

Množstevní slevy Při nákupu více kusů Vám nabídneme slevu

Pro firmy Podnikatelům a živnostníkům uděláme nabídku na míru

Jedinečný sortiment Nabízíme produkty, které jinde nenajdete

ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba